ELHÅ ARMATURER. Taklampa / glasarmatur, 1940-tal, Swedish Modern, modell 51251, mässing och glas.
| Avslutad | 10 May 2025 22:07 CEST |
| Objektsnummer | 4223557 |
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Burksslitage, avkortat pendelrör och stamglas, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen.