VITRINSKÅP, Georg Kofoed Möbelfabrikant, No 703, St Kongensgade, Danmark, 1900-talets första del.
| Avslutad | 05 Jun 2025 22:49 CEST |
| Objektsnummer | 4219941 |
| Klubbat belopp | 2 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Nyckel till dörrar
Låsta lådor
Slitage, märken, fanérskador
Nyckel/nycklar finns.