VÄGGSKULPTUR, föreställande Jesus med törnekrona, huggen ek, 1800-talets slut.
| Avslutad | 16 Apr 2025 16:15 CEST |
| Objektsnummer | 4217123 |
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Maskstungen, åldersrelaterad slitage.
| Objektsnummer | 4217123 |
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Slutar om | Avslutad |