NISSEN & GEHL. Matbord "GM 6683", Naver Collection, Gramrode Møbelfabrik, Danmark, 2000-tal.
| Avslutad | 16 May 2025 19:05 CEST |
| Objektsnummer | 4214555 |
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Bruksslitage, märken / repor förekommer, mindre kantmärke
1 ben medföljer.