IKON, emalj med förgylld ram, Ryssland, 1800-talets slut/1900-talets början.
| Avslutad | 25 May 2025 18:44 CEST |
| Objektsnummer | 4210303 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage.
| Objektsnummer | 4210303 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage.