SPELBORD, rokoko, Mälardalen 1700-talets andra hälft, Jacob Sjölins art, fanerat i alrot och alm.
| Avslutad | 18 May 2025 17:09 CEST |
| Objektsnummer | 4209526 |
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, fanérskador, torrsprickor.