MINIATYR-TRIPTYK, silver, ostämplad, Ryssland, 1900-tal, S:t Göran och draken.
| Avslutad | 25 May 2025 18:18 CEST |
| Objektsnummer | 4208607 |
| Klubbat belopp | 4 108 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Åldersslitage.
| Objektsnummer | 4208607 |
| Slutar om | Avslutad |
Åldersslitage.