MINIATYRIKON/HÄNGE, med förgylld silverrizza och emalj, icke identifierad mästarstämpel, S:t Petersburg 1830-tal.
| Avslutad | 25 May 2025 18:18 CEST |
| Objektsnummer | 4208146 |
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage. Nagg.