BARBRO ÖSTLIHN. "XX Mur Bleu avec bande", olja på duk, signerad Barbro Ostlihn och daterad 1986.
| Avslutad | 18 May 2025 15:04 CEST |
| Objektsnummer | 4207081 |
| Klubbat belopp | 62 001 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Mindre fläckar samt färgbortfall i tavlans mitt.