BENGT LINDSTRÖM. Mapp "Anges et demons", 10 st, torrnåletsningar, signerade, onumrerade.
| Avslutad | 14 Apr 2025 21:05 CEST |
| Objektsnummer | 4206494 |
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre hanteringsveck, oramade i mapp.