SERVERINGSVAGN, kromad stålrörsstomme, röktonat glas, IKEA, 1980-tal.
| Avslutad | 08 Apr 2025 15:26 CEST |
| Objektsnummer | 4203150 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, tröga hjul, repor, märken.
| Objektsnummer | 4203150 |
| Slutar om | Avslutad |