VÄGGBONAD, Broderi, scen med kvinnor och barn, 1800/1900-tal.
| Avslutad | 09 May 2025 21:45 CEST |
| Objektsnummer | 4196547 |
| Klubbat belopp | 463 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Åldersslitage, lösa trådar, enstaka skador.
| Objektsnummer | 4196547 |
| Klubbat belopp | 463 SEK |
| Slutar om | Avslutad |