LARS-HENRIK GAHMBERG (1928-2020). "Skogsstig" och "Dialog", signerade samt daterade 1990 samt 1991, olja på pannå.
| Avslutad | 15 Apr 2025 17:05 CEST |
| Objektsnummer | 4188857 |
| Klubbat belopp | 41 EUR |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitage.