GUNVOR OLIN-GRÖNQVIST. Servisdelar, Kosmos 27 delar, Arabia.
| Avslutad | 07 Apr 2025 16:17 CEST |
| Objektsnummer | 4186809 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Bruksslitage, 2 kaffekoppar med kantnagg.
| Objektsnummer | 4186809 |
| Slutar om | Avslutad |