VICO MAGISTRETTI, bordslampa, "Eclisse", Artemide, Milano, Italien, 1900-talets andra hälft, blålackerad, vridbar inre skärm, märkt undertill.
| Avslutad | 01 Apr 2025 19:19 CEST |
| Objektsnummer | 4179151 |
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, funktionen garanteras ej.