GATUSKYLTAR, 6 st., emalj, 1900-talets mitt, Stockholm, från fastighet på Norrmalm, nuvarande PK-huset som revs på 1970-talet.
| Avslutad | 02 Apr 2025 16:24 CEST |
| Objektsnummer | 4177344 |
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, rost, emaljbortfall.