GUNNEL NYMAN. Vas, underfång, "Musselglas", Nuutajärvi Notsjö, signerad och daterad 1948.
| Avslutad | 01 Apr 2025 22:25 CEST |
| Objektsnummer | 4175863 |
| Klubbat belopp | 4 252 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4175863 |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.