HALLMÖBEL, Art deco, 1930-tal. Fanerad i alm och almrot.
| Avslutad | 28 Mar 2025 10:48 CEST |
| Objektsnummer | 4174939 |
| Klubbat belopp | 3 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Fanerskador, fanerbortfall, ursprungligen försedd med spegel.