KARL LUNDBORG. Olja på duk, vintermotiv, signerad och daterad 54.
| Avslutad | 31 Mar 2025 14:12 CEST |
| Objektsnummer | 4173387 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsingborg |
Smärre slitage på ram.
| Objektsnummer | 4173387 |
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage på ram.