20. Napoleon Memorabilia, förgylld och mörkpatinerad brons, höjd 27 cm.
| Avslutad | 15 Sep 2022 |
| Auktionsnummer | 20 |
| Objektsnummer | 2370061 |
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Klubbas | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Nybrogatan 32 |
| Föremålet har klubbats. | |
Smärre nagg, värjan något stukad.