RING, 18 k vit- och rödguld, marquiseslipad diamant ca 0.25 ct, 1900-tal.
| Avslutad | 25 Apr 2025 17:25 CEST |
| Objektsnummer | 4168523 |
| Klubbat belopp | 4 100 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Diamant med nagg, smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4168523 |
| Slutar om | Avslutad |