HANS HEDBERG. Skulptur, Biot, Frankrike, i form av ett ägg, signerad.
| Avslutad | 06 Apr 2025 21:42 CEST |
| Objektsnummer | 4162837 |
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Nagg.
| Objektsnummer | 4162837 |
| Slutar om | Avslutad |
Nagg.