VIOLIN SAMT STRÅKE. N. Audinot etikett, Paris Faubourg, topp gran, sidor bakstycke hals lönn, etikettmärkt samt stämpelmärkt.
| Avslutad | 07 May 2025 20:54 CEST |
| Objektsnummer | 4154988 |
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, märken, huvud med tidigare skada lagning.