LEPO MIKKO (1911-1978). Väg vid hav, olja på pannå, signerad.
| Avslutad | 29 May 2025 20:18 CEST |
| Objektsnummer | 4150557 |
| Klubbat belopp | 116 067 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Hörn med boxning.
| Objektsnummer | 4150557 |
| Slutar om | Avslutad |
Hörn med boxning.