ANNA-LISA THOMSON. Vas "Marina" & KARIN BJÖRQUIST, ljusstake 1950-tal, delvis glaserat lergods.
| Avslutad | 26 Mar 2025 19:23 CEST |
| Objektsnummer | 4141831 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Vas med nagg och lagning.