BENGT HEDBERG (1868-1953). TECKNINGAR, 17 st, företrädesvis föreställande konstnärens närmsta släktkrets, flertalet signerade och daterade, monterade på tunna papper, blyerts, kol, krita, bläck och tusch.
| Avslutad | 31 Mar 2025 20:27 CEST |
| Objektsnummer | 4140886 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Varierande.