JARMO SILLANPÄÄ. "De bistra" (1997), signerad, olja på pannå.
| Avslutad | 23 Aug 2025 13:34 CEST |
| Objektsnummer | 4138343 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Helsinki |
Sedvanligt slitge.
| Objektsnummer | 4138343 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
Sedvanligt slitge.