ERIK JERKEN. Stockholm i vinterskrud, akvarell på papper, signerad - 28.
| Avslutad | 18 Mar 2025 15:08 CEST |
| Objektsnummer | 4138094 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Gulnad.
| Objektsnummer | 4138094 |
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Gulnad.