SKÅLAR, 2 dlr, Silver, Hallbergs Guldsmeds Ab C G, Stockholm, 1900-tal.
| Avslutad | 31 Mar 2025 19:48 CEST |
| Objektsnummer | 4136965 |
| Klubbat belopp | 2 444 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks och åldersrelaterat slitage, gravyr.
| Objektsnummer | 4136965 |
| Slutar om | Avslutad |