SKEPPSKLOCKA, med kläpp och splitsad stropp, 1800-talets andra hälft, brons, märkt 32½.
| Avslutad | 27 Apr 2025 18:56 CEST |
| Objektsnummer | 4130214 |
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Lättare bruksslitage.
| Objektsnummer | 4130214 |
| Slutar om | Avslutad |
Lättare bruksslitage.