HANS-AGNE JAKOBSSON. Ljuslyktor, tre stycken, modell L7, vitglaserat porslin med kupor i blått och brunt glas.
| Avslutad | 03 May 2025 20:49 CEST |
| Objektsnummer | 4127068 |
| Återrop | |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, en fot utan kupa, glaskupor med mindre nagg, en droppbricka med nagg, en fot med spricka.