SPEGEL, omkring 1900-talets mitt, swedish modern, ram med rundade hörn.
| Avslutad | 06 Mar 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4114521 |
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Ram med slitage, märken.
| Objektsnummer | 4114521 |
| Slutar om | Avslutad |
Ram med slitage, märken.