GREGSON, fickur, silver, Paris, 1800-talets första del.
| Avslutad | 20 Mar 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4096537 |
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Bruksslitage och skadad urtavla.