DEUBER WATCH CO/HAMPDEN WATCH CO, fickur, sterlingsilver, 1890-tal.
| Avslutad | 20 Mar 2025 19:26 CEST |
| Objektsnummer | 4095906 |
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Servicehistorik okänd. Smärre bruksslitage.