HARALD NOTINI. Bordslampa, Arvid Böhlmarks Lampfabrik, 1910-tal, jugend, modell 6701, koppar med skärm klädd i ljus textil.
| Avslutad | 23 Mar 2025 19:08 CEST |
| Objektsnummer | 4092115 |
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, renoverad med ny el, SAV garanterar ej funktionen.