LJUSRING, sengustaviansk stil, 18/1900-tal, för sex ljus, delvis förgylld mässing.
| Avslutad | 18 Mar 2025 11:48 CEST |
| Objektsnummer | 4089184 |
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, kompletterad.
| Objektsnummer | 4089184 |
| Slutar om | Avslutad |
Bruksslitage, kompletterad.