BINSON, Echorec Baby, ekoeffekt, tube/disk echo, Italien 1960-tal.
| Avslutad | 26 Apr 2025 19:38 CEST |
| Objektsnummer | 4078243 |
| Klubbat belopp | 13 299 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Renoveringsbehov, gummihjul avmonterat - medföljer, eko fungerade vid enklare tester, ej fullständigt genomgånget, ej använd på länge och är sannolikt i behov av service, ingen funktionsgaranti lämnas, yttre bruksslitage, rattar med skador, tejprester och etiketter.