ARNE JACOBSEN, 3 st karmstolar, "Sjuan", Fritz Hansen, 1977, mörkbetsad ek.
| Avslutad | 13 Feb 2025 22:02 CEST |
| Objektsnummer | 4061442 |
| Klubbat belopp | 4 201 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Malmö |
Slitage. Gummifästen mellan sitsar och ben med skador och sprickor.