PO STRÖM. Vaser, 2 st, Alsterfors glasbruk, transparent glasmassa, signerade och daterade 68.
| Avslutad | 01 Apr 2025 18:30 CEST |
| Objektsnummer | 4059518 |
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Smärre slitage.
| Objektsnummer | 4059518 |
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre slitage.