MODELLSEGELBÅT, "Maria", i plast, 1980-tal.
| Avslutad | 13 Feb 2025 18:01 CEST |
| Objektsnummer | 4050075 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Smärre bruksslitage.
| Objektsnummer | 4050075 |
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
Smärre bruksslitage.