FENDER, "Fullerton vintage reissue 62´ Stratocaster", ca 1982, Made in USA, sunburst, med med Fender tweed hard case.
| Avslutad | 16 Feb 2025 20:15 CEST |
| Objektsnummer | 4039266 |
| Klubbat belopp | 27 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, halsen med bruksslitage, sannolikt ombandad med moderna högre bandstavar, kroppen med brukspår i form av dings/repor, god spelbarhet.