FENDER, "Dan Smith Era Stratocaster", 1982, Made in USA, greppbräda i lönn, Aztec Gold med gold hard ware, med original Fender hard case.
| Avslutad | 02 Mar 2025 20:00 CEST |
| Objektsnummer | 4039262 |
| Klubbat belopp | 19 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruksslitage, bandstavar med lätt slitage, hals med bruksslitage mindre lackskador, kroppens lack med bruksspår, stötmärken/repor, god spelbarhet.