VETTAR, 4 st, 1900-talets första hälft, i form av knipor om två par, skuret och bemålat trä.
| Avslutad | 27 Apr 2025 18:32 CEST |
| Objektsnummer | 4038156 |
| Klubbat belopp | 3 355 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage och märken.