IKEA, fåtölj, 1970-tal, kromad stomme, stoppad sits och karmar.
| Avslutad | 01 Feb 2025 17:21 CEST |
| Objektsnummer | 4036635 |
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Bruksslitage, märken, karmar med senare klädsel.
| Objektsnummer | 4036635 |
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Slutar om | Avslutad |