LUNTLÅSGEVÄR / TORADAR, indiskt, 17/1800-tal.
| Avslutad | 26 May 2025 18:16 CEST |
| Objektsnummer | 4026631 |
| Klubbat belopp | 3 888 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage. Reparerad/ förlängd framstock.
| Objektsnummer | 4026631 |
| Slutar om | Avslutad |