OTTO BAUER. Flaska, 1960-tal, blått glas, Holmegaard.
| Avslutad | 24 Jan 2025 22:53 CEST |
| Objektsnummer | 4016111 |
| Klubbat belopp | 1 248 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Sickla |
Bruks- och åldersrelaterat slitage, spricka/tillverkningsdefekt i botten.