KABINETTSKÅP, renässans, 1600-talets första hälft, Sydtyskland eller Tyrolen, stomme i furu och ek, ställvis fanerat med valnöt.
| Avslutad | 22 Mar 2025 21:02 CEST |
| Objektsnummer | 4012960 |
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Omarbetat och integrerat i en 1800-tals stomme, skador och lagningar, senare dragknoppar.
Nycklar saknas.