VITRINSKÅP, 1700-tal, Holland, fanérat i mahogny, dekor av bloemen-marqueterie, invändigt med plyschklädda i hyllplan.
| Avslutad | 29 Jan 2025 20:29 CEST |
| Objektsnummer | 4010909 |
| Klubbat belopp | 15 000 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Slitage, fanerskador, märken
Nyckel/nycklar finns.