LOUIS VUITTON, armband samt ring, "Inclusion bangle".
| Avslutad | 19 Jan 2025 20:31 CEST |
| Objektsnummer | 3993138 |
| Klubbat belopp | 1 544 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Magasin 5 |
Armband och ring med obetydligt slitage. Ask med repor och skrapmärken.