CARL GUSTAF FYRWALD (spegelfabrikör i Stockholm 1776-1825/32), spegel, sengustavianskt stockholmsarbete, signerad CGF samt med Stockholms hallstämpel, träskuren dekor och pastellage, förgylld.
| Avslutad | 16 Mar 2025 15:09 CEST |
| Objektsnummer | 3991430 |
| Klubbat belopp | 9 200 SEK |
| Slutar om | Avslutad |
| Hus | Stockholms Auktionsverk Göteborg |
Bruksslitage, renoverad.